We'd like to remind Forumites to please avoid political debate on the Forum... Read More »
📨 Have you signed up to the Forum's new Email Digest yet? Get a selection of trending threads sent straight to your inbox daily, weekly or monthly!
The ELITE thread, experts in saving shed loads of cash!!
Comments
-
N1LDA0
-
-
0
-
Popped out to T's this afternoon and picked up 4 yogs and 4 ICINBs for £3.99 Thank you
That's all I can get in my fridge and I'm trying to run my freezer down, so that will suit me for a while.
While I was having a look at the reduced section I found some "Replenish" cleaners, one "pod" is meant to do 3 bottles, the pod is attached to the bottom of the bottle, got the bottle and pod for £1 and 3 pods for 75p each, strange though as the pods had no barcode on them, but the SA seemed to know about them anyway. Interesting anyway! (Or am I just sad?!)What is this life if, full of care, we have no time to stand and stare0 -
perkypam123 wrote: »can i get 8 butter 6yog any flavou
But it will not be as cheap per item as if you buy in 4s.
I think thats what I read somewhere on hereWhen The Fun Stops Stop0 -
Can you buy yogurts with out butter and still get it cheap0
-
When The Fun Stops Stop0
-
how much should be for 8 of both0
This discussion has been closed.
Confirm your email address to Create Threads and Reply

Categories
- All Categories
- 351.4K Banking & Borrowing
- 253.3K Reduce Debt & Boost Income
- 453.8K Spending & Discounts
- 244.4K Work, Benefits & Business
- 599.6K Mortgages, Homes & Bills
- 177.1K Life & Family
- 257.9K Travel & Transport
- 1.5M Hobbies & Leisure
- 16.2K Discuss & Feedback
- 37.6K Read-Only Boards