Less than a penny each for bun cases

I recently bought some empty bun cases for home baking. They worked out at just over a penny each. Yesterday I bought some bun cases with some buns in them. These were just less than a penny each. The buns taste much nicer than the full-price ones.
Meet your Ambassadors

Categories

  • All Categories
  • 338.9K Banking & Borrowing
  • 248.7K Reduce Debt & Boost Income
  • 447.6K Spending & Discounts
  • 230.8K Work, Benefits & Business
  • 601K Mortgages, Homes & Bills
  • 171.1K Life & Family
  • 244.1K Travel & Transport
  • 1.5M Hobbies & Leisure
  • 15.9K Discuss & Feedback
  • 15.1K Coronavirus Support Boards