Samsung 32 inch HDTV LE32R74BDX - £599
Samsung LE32R74BDX
* 32" Widescreen LCD TV
* High Definition ready
* Integrated Freeview receiver
* 1366x768 resolution
* 5000:1 contrast ratio
* 2 x 10W RMS output